Elektriskās un
mehāniskas
instalācijas

Ko mēs
daram?

Mēs veidojam unikālus projektus ar ieteikumiem un sertifikāciju.

Daudzu gadu pieredze un specializācija izvēlētajā tēmā ļauj mūsu speciālistiem piedāvāt tikai vispilnīgākos pakalpojumus. Mēs piedāvājam saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu – sākot no augstas kvalitātes un funkcionālu iekārtu izgatavošanas pēc individuāla pasūtījuma, līdz pat profesionālai uzstādīšanai un turpmākāi apkope.

Pieredze
sekojošas nozares:

Elektroinstalācija

Savstarpēji savienotu elektrisko iekārtu kombinācija, kurai ir nemainīgas īpašības un kas paredzēta konkrētam mērķim.

Elektriskais dizains

Elektriskais dizains ir elektrisko iekārtu, elektrisko komponentu, shēmu, apgaismes ierīču, energosistēmu un telekomunikāciju infrastruktūras, plānošanas un izveides process.

Novērtējums

“Elektriskā budžeta piedāvājums” ir aptuvens būvniecības izmaksu aprēķins, kas sagatavots bez daudz detalizētas informācijas par materiālu kvalitāti vai veidu.

Mehāniskā uzstādīšana

Iekārtu mehāniskajā uzstādīšanā iekļauto darbību saraksts ir diezgan sarežģīts tehnoloģisks process, kurā svarīga loma ir visu šī procesa saišu sadarbības koordinēšana.

Transporta aprīkojums

Pareiza transporta aprīkojuma izvēle, stingra tehniskās disciplīnas ievērošana tā darbības laikā ir stabilas darbības un ražošanas efektivitātes atslēga.

Atbalsta nodošana ekspluatācijā

Dalība sistēmas palaišanā un pārbaudē bez nodošanas ekspluatācijā, konsultācijas par Klienta iegādāto iekārtu darbības noteikumiem

Mūsu pēdējie projekti

Vakances

Pārbaudiet mūsu vakances, varbūt jūs
var kļūt par daļu no mūsu komandas!

Vai jums ir jautājums?
Uzrakstiet mums!

    Sazinieties
    ar mums